Kołami historii przez Warszawę – etap 5

21 marca, 2009 by Blazlov
Kategoria: Sie dzieje się

W zeszłą sobotę dzielna załoga veedub.pl, w towarzystwie Kasi, zjawiła się na starcie nocnego rajdu historycznego o historycznym już niemal tytule „Kołami historii przez Warszawę”. Był to etap nr 5. W poprzednich rajdach nie mieliśmy okazji startować, stąd nasza klasyfikacja w rankingu generalnym jest w pełni niezaskakująca. (Dodam, że posiadam jeszcze foty z pierwszego etapu, które kiedyś a może wręcz niebawem wrzucę)

Rajd dosyć ciekawy. Prowadził ulicami starego Żoliborza oraz ponoć Śródmieścia – ponoć znajduje się w tym miejscu specjalnie gdyż nie udało się nam dotrzeć do Śródmieścia, gdyż w tym czasie, kiedy inni po nim jeździli, nasza załoga oddawała się relaksującej czynności pchania garba pod górę, po czym pchania go w dół….aż w końcu bydlę odpaliło;)

Poniżej zdjęcia z początku tego rajdu, później juz trzeba było jechać ;) aha dodam jeszcze że zdobyliśmy 108 punktów za odpowiedzi, co plasuje nasz w pierwszej dziesiątce etapu piątego, jeżeli idzie o odpowiedzi na pytania ;) niestety za czas -4 punkty :(

Więcej o rajdzie: http://www.garbiarnia.com/index.php?option=com_content&task=view&id=206&Itemid=51

rajd-1

rajd-2

rajd-3

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

rajd-4

1 komentarz »

Komentarze zamknięte.

  • Kategorie