Kolejne graty a będzie więcej ;)

10 stycznia, 2010 by RaF
Kategoria: Orginal Ersatzteile

Dziś wpadło kilka gratów do garba, którego jeszcze nie mam :-) rocznik orientacyjnie 61-64. Jest to pierwsza część dostawy. Graty pochodzą z opróżnianej piwnicy pewnego Pana, który kiedyś miał garbusa. Co chwila wyciągane są kolejne rzeczy. Dodatkowo w części garbowe wplątanych jest masa części do opla i volvo i innych, których nie jestem w stanie rozpoznać.

Podkładki zabezpieczające łożysko stosowana do ->7.64 numer części 111405681.

Niby nic szczególnego ale garść żarówek na 6v cieszy, zwłaszcza że ceny nowych niewiedzieć czemu idą do góry. Na stacjach benzynowych nie są dostępne :-) Produkcja Osram.

I nawet wentyl do felgi z większą dziurą się znalazł. W opakowaniu powinno być 5 sztuk. Ostała się jedna. Numer części: 111601361.

I tu ciekawostka. Kompletnie nie pasująca do pozostałych części. 2x odbój gumowy 113 501 820A i jedna sztuka (w środku) z czterech potrzebnych 113501835 są to elementy stabilizatora tylnej osi stosowanego w garbach od 8.67-> Do tego dołączona była śruba Kamax-a, mocująca stabilizator w górnej części. Może w kolejnej parti części będą pozostałe elementy.

Niestety niekompletna ale chyba nowa antena firmy Hirschmann.

Blacha bagażnika. Trochę rdzy powierzchownej ale może się przyda do remontu dziada albo będzie leżeć i czekać i czekać.

Marker do robienia zaprawek. Po odkręceniu korka i przechyleniu pojemnika wysuwa sie pędzelek. Kolor L390 golfblau. Pomalowałem tym kawałek białego plastiku, bardzo ładny kolorek garba musiał to być. Jak wyschnie zrobię zdjęcie i wkleję.

Na dziś to tyle. W paczce było też trochę dobrych używanych garbowych części jak i kilka nowych ale niekompletnych np: 1 okładzina szczęki hamulcowej, dolne elementy styków do aparatu zapłonowego, kondensatory przeciwzakłuceniowe firmy beru stosowane na regulatorze prądnicy itd. Zobaczymy co będzie w drugiej dostawie :-)

4 komentarze »

Komentarze zamknięte.

  • Kategorie