W starym kinie

23 sierpnia, 2010 by Blazlov
Kategoria: Luźne

Pierwsze dwa filmy są dosyć zabawne jeśli pomyślę o tym jak obecnie większość polskich garbów by wyglądała po takim salcie mortale ;) oraz kiedy ze łzą w oku przypomnę sobie godziny spędzone na wyciąganiu silnika i łamaniu ręki w kilku miejscach by wykręcić śrubę przy rozruszniku, oczywiście nie dysponowałem takim eleganckim podnośnikiem jak pan w reklamie.

[youtube]XcF8newWSaU[/youtube]

[youtube]lMl8x2qFPrc[/youtube]

Kolejny filmik prezentuje coś co dla mnie jest troszku niewyobrażalne w chwili obecnej, i nie chodzi o to, że mój garb ryje nosem w asfalcie, robi to wrażenie, może Raf da się namówić na jakiś teścik białego :)

[youtube]LeKH0NSS1kw[/youtube]

Kolejne filmy są filmami edukacyjnymi, poprzez zabawę do wiedzy i siłę przez radość zaszczepmy w narodzie odrobinę wiedzy z zakresu silników i gaźników, wszak niech przyświeca nam duch oświaty i sportu :) Filmy, szczególnie te o gaźnikach są naprawdę bardzo pouczające i w przystępnym języku angielskim a nie jak pierwszy, barbarzyńskim niemieckim.

[youtube]mP55d_EFlSY[/youtube]

[youtube]XOxxS1EMphU[/youtube]

[youtube]KWdZSr7x81w[/youtube]

I na sam koniec coś dla tych którzy interesują się wyścigami. Wyścigami, w których kierowcy potrafią posługiwać się kierownicą a odcinki specjalne są dłuższe niż 400 metrów.

[youtube]i1e8zL3_blY[/youtube]

8 komentarzy »

Komentarze zamknięte.

  • Kategorie