Będzie to dla Was z korzyścią… czyli manual po polsku

14 stycznia, 2011 by RaF
Kategoria: Luźne

Będzie to dla Was z kożyścią gdy szybko zapoznacie się ze swoim pojazdem i rozpoczniecie swoją pierwszą jazdę z poczuciem całkowitego bezpieczeństwa. W tym celu należy najpierw szczególnie dokładnie przeczytać pierwszą część niniejszej instrukcji obejmującą obsługę Waszego Volkswagena.

Wszystko co należy wiedzieć o eksploatacji zimowej, jeździe z przyczepą, obszerne wskazówki dotyczące konserwacji oraz liczne rady dla tych, którzy samodzielnie dokonują napraw, znaleźć można w drugiej części instrukcji. W części tej mieszczą się także informacje o paliwach i smarach zalecanych dla Waszego samochodu, opisy czynności związanych ze zmianą oleju i smarowaniem wozu, oraz zestawienie wszystkich ciekawszych danych technicznych.

Po zapoznaniu się z „instrukcją obsługi” – co szczególnie Wam polecamy – wiecie już jak należy prawidłowo obsługiwać Wasz samochód, jak nim prawidłowo jeździć i we właściwy sposób obchodzić się z nim. Macie teraz pełne prawo oczekiwać, że niezależnie od ilości przejechanych kilometrów, pogody i stanu drogi, samochód Wasz będzie stale dobry i ekonomiczny i osiągnie ostatecznie wysoką trwałość i żywotność.

Receptę na to podaje książka gwarancyjna wydana przez przedstawicielstwo Volkswagena, którą otrzymujecie wraz z samochodem jako drugi ważny dokument.

Książka gwarancyjna wskaże Wam co należy robić, aby utrzymać niezawodność eksploatacyjną i bezpieczeństwo jazdy Waszego samochodu i wyjaśni opracowany przez nas system obsługi i diagnostyki. Zawiera ona także między innymi kartę gwarancyjną na Waszego Volkswagena i warunki gwarancji.

Książkę gwarancyjną wystawioną przez przedstawicielstwo Volkswagena należy zawsze mieć przy sobie, gdy w przyszlości będziecie odwiedzać stacje obsługi – jednocześnie służy ona do ułatwienia kontaktu z warsztatem VW.

Leży w Waszym interesie, aby od pierwszej godziny obsługiwać Waszego Volkswagena według wskazówek zawartych w książce gwarancyjnej wystawionej przez przedstawicielstwo Volkswagena. Właściwa obsługa i ciągłość dowodów świadczących o wykonaniu wszystkich czynności obsługowych może mieć decydujące znaczenie we wszystkich sprawach gwarancyjnych.

Zakłady Volkswagen

To tyle tytułem wstępu. Blaz zadeklarował że zeskanuje instrukcję i ją udostępnimy :)

Instrukcja dotyczy modeli od sierpnia 69, wydrukowana w październiku 69.

20 komentarzy »

Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc pisac komentarze.

  • Kategorie