squareboarding jest cool

10 lipca, 2012 by Blazlov
Kategoria: Luźne

W słonecznych laboratoriach dalekiego Żerania grupka oldSchoolowych zapaleńców w tajemnicy przed światem dokonuje rewolucyjnego odkrycia… squareboarding  jest cool !!! squareboarding  to już klasyka sama w sobie ! ten środek transportu w unikalny dla siebie sposób łączy świeżość, styl oraz look. Wykonana z najwyższej jakości materiałów pochodzenia drewnianego, kałczukowego i ameliniowego już niedługo szturmem wejdzie na światowy rynek sk8towy. Nam udało się zdobyć trzy jedyne zdjęcia tego niesamowitego wyrobu.
Poniżej widać iż jeżdżąc na squarebordzie wygląda się dostojnie i poważnie aczkolwiek zachowując tą niezbędną w dzisiejszych czasach nutę luzu.

 

 

To nie wszystko co oferuje squareboarding  !!! pamiętaj że squareboarding  to przede wszystkim prędkość, prędkość jakiej nie osiągniesz na żadnej innej desce ! squareboarding  to też stabilność, dzięki specjalnie dobranemu kształtowi gwarantuje niesamowitą przyczepność na zakrętach. Widać to wszystko na poniższym zdjęciu, wydaje się dosyć statyczne ale zostało wykonane wysokiej klasy sprzętem charakteryzującym się wysoką wrażliwością na prędkość oraz dającym niesamowicie ostre i wyraźne zdjęcia nawet przy wyższych prędkościach.

 

Squareboarding  to też nieograniczony zasób trików jakie można wykonać podczas kilometrów zabaw. Poniżej prezentujemy figurę dla największych i najsprawniejszych fanów squareboarding’u

 

Nie czekaj !!!
już dziś zamów swoją deskę do squareboarding 'u i zapomnij o wszystkich które do tej pory miałeś !!!

3 komentarze »

Komentarze zamknięte.

  • Kategorie