Wiązka

15 grudnia, 2012 by RaF
Kategoria: 1966 Pokraka

Nadszedł moment naprawienia elektryki w dziadzie. Ledwo wyczyściłem wiązkę i już pojawił się problem. Część przewodów radośnie została pocięta (wiązka do reflektorów) i trzeba ją doprowadzić do kultury. Przewody zamówione więc nie powinno być problemu ale pojawił się problem z rurkami pcv, w których to przewody są prowadzone. Na szczęście udało się kupić różnych średnic rurki, każdej po 10mb. Dodatkowo kupiłem z pół kilo konektorów od różnych dostawców aby wybrać najtrwalsze i najmniej odkształcalne. Niestety jakość jest od marnej po idealną i nie jest to zależne od ceny. Co do rurek z pcv to nie widać różnicy czy to oryginał czy współczesny produkt. Są niemalże dokładnie takie same nawet mają te same grubości ścianek.

Dodatkowo vw uszczęśliwił wszystkich posiadaczy garbów pomiędzy numerem 115000 001 a 116 1021 300 nietypowymi kanałami kablowymi (rurkami) łączącymi budę z garnkiem lampy. Nie pasują ani te link ani te: link. Zdjęcia poglądowe z sklepu Garbusy.pl

Niby te pierwsze są do -67 ale to niestety nieprawda. A gdzie takie rurki można kupić? A u naszych zachodnich sąsiadów lub w stanach. Przy okazji wypróbowałem nowy sklep i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Link do sklepu w kategorii sklepy :)  Oto i rurki, których kupiłem z zapasem:

I jeszcze jedno. Garbus jest już prawie cały w podkładzie. Dwa dni temu miałem w łapach już próbki kolorów. Więc już niedługo jeszcze chwila :) Kilka poglądowych zdjęć z telefonu (co widać). Po prostu zapomniałem aparatu.

5 komentarzy »

Komentarze zamknięte.

  • Kategorie