Kabina kierowcy

13 września, 2016 by Blazlov
Kategoria: t2b '73

Jako że nie przyszły do mnie jeszcze części blacharskie, zamówione w sklepie Bullimania.pl – tutaj zła opinia, może jest to i tani sklep, lub tańszy niż inne wiodące sklepy na rynku, to jednak podejście do klienta jest słabe, prawie zerowy kontakt. Kasa zapłacona od razu po zamówieniu – 22.08.2016 – do dziś brak części oraz odzew po moim już natrętnym i uporczywym dopytywaniu się co i jak. Co nie zmienia faktu że części nadal brak :|

Niemniej jest co robić choć nie w takiej kolejności jak to sobie zaplanowałem. Dziś zająłem się podłogą w kabinie kierowcy. Oczyszczona, zapodkładowana, i pomalowana pod kolor. Oczywiście jak zawsze, mogło by być lepiej, dupy nie urywa, ale też i nie miało – bo gdyby miało to bym wymienił płat podłogi bo fińskie kowalstwo kuje w oczy, ale cóż, działa i woda się nie leje. Kiedyś w przyszłości się wymieni jak samochód będzie przechodził gruntowny remont.

 imag0012

imag0011

imag0026

imag0033

 

Dodatkowo wcześniej zabrałem się za wywalenie oryginalnego drewnianego wykończenia bagażnika. Raczej nie będę na tym etapie odtwarzał oryginału. Idzie stp oraz cieńka sklejka/dykta dla wyrównania powierzchni pod materac.

imag0016

imag0017

brak komentarzy »

Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc pisac komentarze.

  • Kategorie